Ak boli Tvojou najväčšou prekážkou za lepším zárobkom v EU byrokratické praktiky, tak čítaš správne. Mladí slovenskí vývojári prichádzajú s praktickým riešením ako si jednoducho a lacno vybaviť pobyt na Slovensku a zabezpečiť si lepšiu a istejšiu budúcnosť. Konečne aj na Slovensku je dostupná online služba IMIGURU.SK, cez ktorú si za pár eur dokážeš vyplniť potrebné dokumenty na vybavenie svojho pobytu na Slovensku. Tvoj sen pracovať alebo podnikať v EU a zarobiť aj 5-násobne viac ako doma je teraz blízko. Tak blízko ako je pár hodín vzdialené Slovensko.

Táto malá, no ekonomicky silná krajina je od roku 2004 členským štátom EU a od roku 2009 sa tu platí EUROM. Silný potenciál Slovenska prilákal množstvo popredných medzinárodných firiem ako ESET, IBM, AT&T, PEUGEOT, CITROEN, VW, JAGUAR/LAND ROVER, U.S. STEEL, KIA, SAMSUNG, LG, SONY, KUKDONG, HANKOOK TIRES, GOOGLE, Amazon, Hewlett Packard, Microsoft, ZIPP, STRABAG, RAIFFEISEN, ERSTE GROUP, ENEL, TESCO, FOXCONN, LIDL, DEUTCHE TELEKOM, ORANGE, O2, JOHNSON CONTROLS, HONEYWELL, IKEA, a ďalšie.

Tieto top firmy neustále hľadajú nových kvalifikovaných ľudí a ponúkajú im výborné platové podmienky a možnosť neoceniteľného profesijného rastu. Koncentrácia tých najúspešnejších svetových firiem pracujúcich s tými najpokrokovejšími technológiami vrátane robotiky a priemyselnej automatizácie je jedinečnou životnou príležitosťou získať najhodnotnejšie kariérne skúsenosti.

Pracovné ponuky je možné hľadať na slovenských pracovných portáloch alebo ich môže sprostredkovať aj agentúra dočasného zamestnávania.” IMIGURU.SK Ťa po vybavení pobytu nasmeruje k takej agentúre, ktorá hľadá pracovníka práve s Tvojou kvalifikáciou.

Dopyt po novej pracovnej sile je taký silný, že Slovensko nie je v súčasnosti schopné tieto pracovné miesta dlhodobo obsadiť. Strojárstvo, stavebníctvo, IT, automobilový priemysel sú odvetvia, ktoré zažívajú v tejto krajine najväčší boom, a je len na Tebe, či sa chytíš príležitosti a rozhodneš sa v na Slovensku zarábať. Neváhaj, v roku 2016 bola priemerná mzda v slovenskom národnom hospodárstve až 912 EUR. V určitých odvetviach ako IT sektor môže priemerná mzda dosahovať aj viac ako 1500 EUR.

Už ti nič nestojí v ceste. Stačí sa len rozhodnúť a vybaviť si na Slovensku povolenie na pobyt. Ak potrebuješ pomôcť s dokumentami, tak okrem agentúr Ti práve IMIGURU.SK môže veľmi pomôcť a odporúčame Ti ho vyskúšať.

Získaj neoceniteľné zručnosti a skúsenosti v práci s modernými technológiami v svetových spoločnostiach a možnosť posunúť svoj život v rámci neobmedzených možností v rámci Európskej únie.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *